Money2Money – Opinie i Informacje o Programie Partnerskim

Money2Money – co to jest?

Money2Money to program partnerski, działający już od ponad 10 lat, którego właścicielem jest największe internetowe medium biznesowe Money.pl . Money2Money to jeden z najstarszych programów afiliacyjnych w polskim internecie. Umożliwia swoim członkom zarabianie na promocji produktów i usług finansowych. Nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej, by zostać jego uczestnikiem. Rekordzista M2M zarobił w ciągu miesiąca ponad 140 tys. zł. I nie był to wynik odosobniony. W ciągu ostatnich 10 lat członkowie M2M wielokrotnie uzyskiwali tak wysokie wyniki. 

Jak przystąpić do programu? 

Rejestracja w programie jest prosta. Wystarczy wejść na: stronę programu partnerskiego M2M, wypełnić formularz i poczekać na weryfikację zgłoszenia . Każdy nowy afiliant otrzymuje informacje i gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w M2M produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. Jeśli przystępujący nie posiada swojej strony, M2M oferuje gotowe szablony, które umożliwią rozpoczęcie polecania. Z M2M zarabia już ponad 2000 partnerów, co w przełożeniu daję około 100 klientów na godzinę. M2M wyróżnia się dużą różnorodnością produktów, najwyższymi stawkami prowizyjnymi na rynku oraz ciągłym rozwojem i ulepszaniem swojej oferty. Program Money2Money daje bardzo szerokie możliwości zarabiania osobom zajmującym się na co dzień internetem, ale również tym, którzy szukają dodatkowego źródła dochodów. Dla zaawansowanych jest to możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności dla dodatkowego zarobku, a dla początkujących doskonała okazja do zdobywania doświadczenia i poznawania nowych narzędzi marketingowych. W M2M wszystko odbywa się online, więc masz możliwość zarabiania bez wychodzenia z domu czy prowadzenia dziesiątek rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami. 

Sposoby zarabiania w programie Money2Money 

Istnieją dwa modele współpracy z programem: 
1. Agent –zarabiasz na swoich kontaktach i bezpośrednich poleceniach. 
2. Wydawca – zarabiasz w internecie, na stronach internetowych, w portalach społecznościowych i wszystkich innych możliwych miejscach. 

Klientów możesz pozyskiwać poprzez różne narzędzia marketingowe, społecznościowe oraz inne. Jeśli posiadasz: 
• blog, 
• stronę, 
• fora dyskusyjne, 
• dostęp do mediów społecznościowych, 
• bazę mailingową 
to wszystkie te kanały mogą się okazać pomocne przy pozyskiwaniu Klientów. 

Polecaj Money2Money, a Ty i osoba, której zarekomendujesz program otrzymacie dodatkowe korzyści

1. 20% – premia pierwszego stopnia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecającego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to prowizja miesięczna Partnera polecającego w wysokości 500 PLN. 
2. 10% – premia drugiego stopnia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecającego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to prowizja miesięczna Partnera polecającego w wysokości 500 PLN. 

Przeglądając produkty i usługi objęte programem warto zastanowić się, czy my sami nie moglibyśmy z nich skorzystać. Bycie swoim własnym Agentem również może mieć niezliczoną ilość zalet – jeżeli zainteresuje nas np. bank oferujący nam o wiele bardziej interesujące konto od tego, jakie obecnie posiadamy, warto skorzystać z tej usługi. Otrzymamy podwójną korzyść, zatem… znów przyjemne z pożytecznym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *