O projekcie

Zarabianie przez internet w domu – doradztwo i szkolenie

Zajmujemy się marketingiem sieciowym, prowadzimy darmowe szkolenia online i pomagamy osobom, chcącym zarobić swoje pierwsze pieniądze w Internecie w domu – bez inwestycji i polecania.

Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez sprawdzony przez nas system zarabiania przez internet w domu, który nie będzie wymagał od Ciebie żadnego doświadczenia – jedynie trochę chęci i czasu.

Nie ważne czy pracujesz, studiujesz, jesteś bezrobotny(a) i chcesz tylko dorobić lub zarobić przez internet w domu na spłatę długów.

Być może będziesz chciał(a) się bardziej zaangażować i uczynić z tej działalności sposób na bardzo fajne życie. Projekt jest tak podzielony, że każda z wyżej wymienionych osób znajdzie coś dla siebie. Do zespołu może dołączyć KAŻDY, chociaż dostęp jest limitowany, możesz trafić na listę oczekujących.

W dalszych etapach dowiesz się, co trzeba zrobić, aby co miesiąc zarabiać od kilku do kilkunastu tys. złotych – to ile zarobisz i w jakim czasie, będzie już zależało tylko od Ciebie.

Jak już wspominałem, w każdej chwili możesz zrezygnować bez konsekwencji prawnych i finansowych.

Czy to jest projekt dla Ciebie?

Wszystkiego czego będziesz potrzebował, nauczymy Cię w projekcie.

Nie ważne czy pracujesz, studiujesz, jesteś bezrobotny. Chcesz tylko dorobić lub zarobić na spłatę długów. Być może będziesz chciał się bardziej zaangażować i zrobić z tego projektu sposób, na bardzo fajne życie.

Projekt jest tak podzielony, że każda z wyżej wymienionych osób znajdzie coś dla siebie.

Ile mogę zarobić?

Po dołączeniu do projektu, dowiesz się ile zarobisz zaliczając kolejne etapy. Bez wkładu własnego oraz bez polecania czegokolwiek, komukolwiek. Są to zadania, które wykona każdy bez żadnej wiedzy. W dalszych etapach dowiesz się, co trzeba zrobić aby co miesiąc zarabiać 3000, 8000, 15000zł – to ile zarobisz i w jakim czasie będzie już zależało tylko od Ciebie.

Wiem że dla niektórych kwoty rzędu 15 000zł miesięcznie to są kosmiczne pieniądze, ale są jak najbardziej możliwe. TUTAJ są przykłady zarobków naszych podopiecznych.

​Ile czasu muszę poświęcić?

Każdy etap zajmuje nie więcej niż tydzień, po czwartym okresie gwarantujemy Ci zarobek. Tydzień nie oznacza 40 godzin pracy, każdy etap to jakieś 4-6 godzin pracy, reszta to oczekiwanie na rezultaty.  Zakładam że czymś zajmujesz się w życiu i projekt będziesz traktował dodatkowo, więc godzina dziennie przez tydzień – tyle czasu powinien Ci zająć każdy etap.

Natomiast aby zarabiać co najmniej 8000zł miesięcznie – będziesz potrzebował ok. 2-3 godzin dziennie przez okres 3-6 miesięcy. Może to być oczywiście szybciej, wszystko zależy od tego jak szybko zamienisz zdobytą wiedzę w działanie.

Czym będę się zajmował?

Większość pracy w projekcie polega  na działaniach marketingowych, głównie tych w internecie. Każda osoba w projekcie zajmuje się reklamą produktów i usług firmy, o której możesz przeczytać na naszej stronie. Ale spokojnie, to jest tylko ogólny zarys. Nie będziesz musiał nikogo namawiać do czegokolwiek, ani tym bardziej upubliczniać swojego wizerunku.

Twoim zadaniem będzie „uruchomienie” systemu , który automatycznie będzie pozyskiwał z internetu nowych klientów dla firmy. Z nikim nie będziesz musiał rozmawiać (chyba że będziesz chciał). Nic nowego nie będziesz musiał tworzyć. Wszystko będziemy mieli dla Ciebie przygotowane.

To nic skomplikowanego. Każda osoba, nawet najbardziej „zielona” technicznie, spokojnie sobie z tym poradzi. Zobaczysz, że to będzie bardzo fajne doświadczenie.

Z jaką firmą współpracujemy?

Nie chcemy być ambasadorem jednej marki, współpracujemy z tymi, którzy aktualnie mają najlepszą ofertę i mogą wygenerować nam największy zysk.

U mnie sprawa wygląda prosto – widzę potencjał, sprawdzam wiarygodność, jeżeli wszystko jest okej to mogę ją polecać. Jeżeli tylko zauważę że zaczyna być coś nie tak, kończę współpracę. Bez zbędnych sentymentów.

Firma, z którą w tej chwili współpracujemy to Money2Money. Jest to internetowy serwis, który pozwala zarabiać pieniądze poprzez polecanie produktów zarówno z branży finansowej jak i spoza niej, bez wychodzenia z domu.

M2M to firma, która współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce. Właścicielem M2M jest bardzo znany w Polsce portal finansowy Money.pl należący do grupy kapitałowej Wirtualna Polska – www.wp.pl.

Money.pl istnieje od 2001 roku, a program partnerski M2M od 2004 roku.

Dane KRS firmy znajdziesz tutaj.

TUTAJ możesz sprawdzić co to za program i co to jest afiliacja.

Kliknij o zobacz wzór umowy, na podstawie której będziesz współpracował. Umowę zawierasz online rejestrując konto w serwisie M2M.

Pod tym linkiem znajduje się regulamin serwisu.

Dlaczego akurat ta firma i taka forma zarabiania?

Ponieważ jest to w tej chwili najlepszy partner afiliacyjny na rynku, oferuje najlepsze dla naszego biznesu produkty i najwyższe prowizje. Więcej szczegółów poznasz jak dołączysz do projektu.

Dlaczego miałbyś mi zaufać?

Tak na prawdę nie musisz. Jeżeli jesteś osobą, która bardziej szuka problemów niż rozwiązań to je znajdziesz i żadne słowa czy dowody tego nie zmienią.

Nie mniej jednak, jeżeli chcesz rozpocząć współpracę to wiedz, że masz do pomocy osobę z wieloletnim doświadczeniem marketingowym.

Nic nie ryzykujesz, nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy. Uczciwy Partner to darmowe doradztwo i szkolenie online.

Ponadto naszą współpracę możesz wykonywać na podstawie umowy.

Jeżeli szukasz jeszcze jakiś argumentów, to może poniższe screeny uświadomią Ci potencjał
jaki leży w tym projekcie.
Akceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Łukasz Kotuniak w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.